HİZMETLERİMİZ


Altyapı, inşaat ve enerji projelerinde kullanılan malzeme ve teçhizatın temini ile ilgili faaliyet göstermekte olan firmamız; mühendislik anlayışı içeresinde; icmesuyu, sulama, atik su, kanalizasyon, doğal gaz ve petrol boru hatları projeleri ve endüstriyel projeler ve enerji santralleri için, duktil boru DIP ve boru ek parçaları, çelik boru ve boru ek parçaları, cam takviyeli polyester reçineli GRP (CTP) boru ve boru ek parçaları ve de cam takviyeli epoksi reçineli GRE / GRV boru ve boru ek parçaları, yüksek yoğunluklu polietilen HDPE boru ve boru ek parçalarının temini başta olmak üzere, hidroelektrik enerji santralleri, yenilenebilir enerji santralleri için, elektromekanik ve hidromekanik ekipmanlarının ve kontrol sistemlerinin teminini sağlamak üzere, ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bu hizmet anlayışı ile tedarik ettiğimiz; Dünya çapında bilinen dayanıklı, ekonomik ve kaliteli ürünlerimiz, Uluslararası birçok projede ve Türkiye'deki çok önemli projelerde de kullanılmış ve halen kullanılmakta olup, projelerinizde de sizinle çözüm ortağınız olarak işbirliği yapmaktan onur duyacağımızı belirtmek isteriz.

2017 yılı itibariyle şirketimiz Kimya ve Kozmetik sektör alanlarında hizmet vermeye başlamıştır. Iki ana grup altında toplamış olduğumuz kimyasal ve Kozmetik ürünlerden;  yüzdeyüz doğal nanoteknolojik dezenfektan  ve  yüzdeyüz doğal gülsuyu, aromaterapik uçucu yağlar ve defne yaprağından üretilmiş ürün grubu şirketimizin odaklandığı ürünler olmuştur.

 

 

MİSYON ve VİZYONUMUZ

Ülkemiz ile komşu ülkeler basta olmak üzere diğer ülkeler arasında ticari köprüler kurarak projeler oluşturmak; bu projelerin geliştirilmesinde koordinasyon, danışmanlık ve tedarik faaliyetleri; Karon’ un misyonunu oluşturur. Bunun yanında Dünya genelinde öne çıkan her türlü teknolojik yeniliği, birikim ve tecrübelerimizle sentezleyerek ulusal ve uluslar arası ticaretin odağı olmak gibi bir vizyonumuz var.
 
 

İLKE ve DEĞERLERİMİZ

İnsanlığa, toplumumuza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve rakiplerimize her zaman dürüst ve sorumlu davranmak.

En yüksek kaliteyi en uygun fiyat ile talep edilen yer ve zamanda teslim etmek.

Müşterilerimizin memnuniyetini daima en ön planda tutmaktır.